Reference

Ladím jídelníčky i vztah k jídlu a díky tomu pomáhám ženám skutečně změnit žívotní styl a cítít se skvěle ve svém těle.

 

„S LC jsem začala před více než rokem a děkuji paní Blance za trpělivost se mnou, než jsem se vše naučila a pochopila. Ze začátku pro mě bylo těžké to zvládnout a hlavně vydržet. Pomohlo mi, že jsem mohla kdykoliv napsat. Za rok jsem zhubla 16 kg a oblékám vel. 40, to jsem měla naposledy před dětmi. Teď už nechci hubnout, ale váhu si udržet. Vím, že to zvládnu. Už nikdy nechci ta kila zpět. Všem přeji, aby dokázali zhubnout.“

Jitka L.

Miluju sladký 🍰 a čokoládu úplně nejvíc ❤️. Něco ke kávičce ☕️, něco po obědě, něco na večerní pohodu, když děti usnou. Sem tam se za něco odměnit, doplnit sebelásku… možná to znáte 🙂.
Ale možná ještě neznáte Makoňová Blanka, která vám s tím, stejně jako mně, dokáže pomoci. Tedy – pokud chcete 😉.
Od jedné konzultace, kterou jsem vyhrála (nebo si ji přitáhla) v narozeninové tombole této úžasné skupiny, jsem očekávala obecné základní rady z oblasti stravování, které je také dobré si někdy připomenout.
Že si však po hodinovém setkání nebudu schopná rozbalit výbornou čokoládu, protože na ni nebudu mít vůbec chuť, tak to jsem nečekala ani v nejtajnějším snu.
A takové zázraky tato paní umí 🤩. Blani, děkuji vám za laskavý přístup, důležité informace, postupy a hlavně výsledky! Těším se na budoucí setkání u ☕️ a už bez 🍫🙂
Staňa B.

„S paní Blankou jsem spolupracovala skoro 4 měsíce, moje vazba na jídlo byla hodně silná. Měla jsem ve zvyku se přejídat, když jsem měla problémy v práci, s dětmi nebo byla ve stresu.
Setkávaly jsme se pravidelně každý týden a postupně zpracovávaly různé mé věci. A situace se začala rychle měnit. Nejprve jsem nechtěla vůbec řešit jídlo, ale postupně jsem upravila i svůj jídelníček a už nemám potřebu jíst sladké ani se tolik přejídat. Minulý týden jsem byla na pro mě hodně stresující služební cestě a uvědomila jsem si, že jsem to zvládla bez večerních tláskání a přejídání se na hotelovém pokoji. To se mi nikdy před tím nestalo. Jsem moc ráda. “

Petra V., 38 let

„Blanko, jsem úplně v šoku, jak jsi mě během jedné krátké konzultace zbavila mé závislosti na granku, kterou mám od dětství. Mám alergii na mléko, ale s grankem jsem si nemohla pomoct a pila jsem ho, i když by po něm nebylo dobře. Nedokázala jsem to ovládnout. Díky tobě už vím proč a hlavně už na kakao vůbec nemám chuť.“

Eva P., 42 let

„Je neuvěřitelné, kolik jsme toho stihly během jedné konzultace vyřešit. Ohromně se mi ulevilo, jsem mnohem uvolněnější, už na sebe tolik netlačím a více vnímám sebe a své potřeby. A na uklidnění se místo čokolády projdu bosa po trávě. Zkouším ťukat“ i sama, není to tak rychlé jako na konzultaci, ale efekt cítím.“

Renata V., máma 4 dětí a manažerka ve stresu, který se učím nezajídat. 🙂

Konzultace s Blankou byla velice příjemná a hodně informací mi otevřelo oči a zažila jsem několik AHA momentů. Blanka je moc příjemná, chápající, nejde o diktování, či zakazování, ale opravdu o nacítění a poskytnutí rad. Opravdu si těch rad velice vážím a ještě jednou děkuji 

Evča Daňková Votápková, copywriterka 

Brzy to bude rok, co jsem se začala řídit vašimi radami. Držím se kvalitních potravin, nadchla jsem se pro nordic walking, nejraději bych vyrážela každý den. Od doby, co jsem vás kontaktovala, je to mínus dobrých 10 kg, můžu si koupit džíny o další číslo menší – no řekněte, potřebuje ženská ke štěstí víc??? 😉 . Je třeba si to přepnout v hlavě, když chce člověk mít trvalý úspěch. Měla jsem prostě potřebu se vám trochu „pochlubit“; přece jen jste stála na začátku této mé cesty, takže je to i váš úspěch! Ještě jednou vám moc a moc děkuji za nakopnutí správným směrem, kterého se mi od vás dostalo.
 Paní Ludmila, Beroun

Ráda bych poděkovala a doporučila Makoňová Blanka , která ženám pomáhá vyladit jídelníček a také vztah k jídlu. Za pouhou hodinu konzultace se nám s Blankou podařilo odhalit, proč já tak ráda čokoládu a dortíky.  A zároveň jsme se pomocí EFT snažily odstranit mé emoční napojení na tyto sladkosti. Uvědomění si, že nepotřebuji tu danou sladkost, ale že si tím jen snažím vyvolat určité pocity z dětství, pro mě bylo zásadní. Máte určité emoční spojení s jídlem a nevíte, jak z toho ven? Někdy je fajn poradit se s odborníkem jako je Makoňová Blanka a vyřešit to jednou pro vždy!
Darja Šebová

Využila jsem konzultace s paní Blankou ohledně nočních návalů přejídání. Trpělivě mě provedla metodou EFT a vyzkoušely jsme ji v praxi. Od prvního večera po online setkání jsem cítila neskutečný rozdíl a chystám se na další konzultace ohledně závislosti na sladkém.
Eva

Konzultaci jsem si objednala, protože jsem si potřebovala urovnat, jak upravit svůj jídelníček. Čekala jsem rady, co mám jíst a co ne a i na to došlo. Ale v první řadě jsem si během konzultace uvědomila, že musím dát sebe na první místo a ne řešit neustále potřeby všech ostatních. Dost mě to překvapilo, výsledek konzultace jsem čekala jiný. Ale dává mi to smysl. Náš vztah k sobě odráží to, jak a co jíme. A to zase vede k tomu, jak se cítíme. Proto jsem se rozhodla do sebe investovat a projít celým programem Sbohem přejídání, který spojuje jídelníček,  náš vztah k jídlu i sama k sobě. Mám za sebou 3 týdny a vidím velké posuny – nejen v tom, jak se cítím, ale i na volnějším oblečení.
Simona

Konečně jsem volná! Vysvobodila jsem se z kolotoče přejídání, zajídání, stresu z jídla a výčitek z toho, co jsem snědla.

Podařilo se mi upravit si jídelníček a jíst, když mám hlad a na co mám chuť. Dovolila jsem si jíst všechno, ale na sladké už vůbec nemám chuť. Stačí mi vědět, že si to můžu dát, když budu chtít. A já zatím tu potřebu neměla ani jednou!

Je to velká úleva, celý život jsem jen řešila jídlo, co jím, co bych měla jíst a neustále si vyčítala, že nejím tak, jak bych měla. Neustále jsem hlídala svou váhu a řešila, jestli jsem nepřibrala. Teď jsem  konečně tohle všechno pustila, přestala se vážit … no a po 2 měsících naší společné práce mi padají kalhoty 🙂 Šlo to jakoby samo, bez úsilí, počítání v tabulkách, odpírání si a zakazování.
Eva, 52 let