Reference

Dobrý den, LC mi moc vyhovuje a recepty v e-booku Jídelníček na 14 dní jsou úžasné. Když nevím,co vařit, tak se podívám na váš ebook. Dost mi pomohl, ještě jednou moc děkuji 🙂 T.B.

Děkuji za kurz Základy LC za 5 dní.Pomohlo mi to zorientovat se. Doporučuji všem, kdo chtějí začít a neví, jak na to. Zdena 

Děkuji za konzultaci, pomohlo mi to usjasnit si, jaké chyby dělám ve stravování. Vaše rady jsem převedla do praxe a nyní – 14 dní po kozultaci mám 2 kila dole. Konečně se váha hýbe! Petra V. 

    • Renata Francová Takže povedlo se – za ten měsíc další 3 kila dole, i když občas už malilinko zahřeším. Včera 9 měsíců na LC a moje nynější živá váha je 64 kilo. To jsem neměla snad ani na gymplu 😀 😀 Včera jsem vyrazila na nákupy do CA, kde byla velká slevová akce. Když koupíte džíny za 150 Kč, tak to potěší, ale radost, že vybíráte mezi velikostmi M nebo S, je k nezaplacení. Děvčata, nevzdávejte to, stojí to za to !!! Blani, a tobě velký dík za pomoc nám všem 👏👏
Zakoupila jsem si Vaši e-knihu Průvodce po Low Carb, která principy tohoto stravovacího stylu srozumitelně a přehledně vysvětluje a oceňuji i praktické rady. Pochopila jsem princip přípravy jídel, která mi chutnají. Vaše recepty nejsou komplikované, jsou jasně a přehledně napsány.  Začala jsem jíst 3 jídla denně a stačí mi to, jíst 5x denně dříve mně nebavilo. Někdy mi stačí i 2 jídla. Začala jsem jíst opět vajíčka. Můžu si dát občas kávu se šlehačkou bez výčitek. Celkově cítím, že mám více energie a nemám hlad nebo spíše nutkání na jídlo, když neminimalizuju ve stravování tuk. Cítím, že pomalu hubnu, ztrácím tuk na břiše, nemám večer chutě na sladké nebo nutkání se něčím ještě dojíst. Přiznám se, že mi chybí chléb. Peču si žitný kváskový chleba, každý den si ke snídani namažu proužek tohoto chleba máslem asi na 2 sousta a mám klid. Snad časem i tato 2 sousta vypustím.
Celkově hodnotím Vaši knihu velmi pozitivně a je pro mně opravdu přínosem. Po letech tápání a držení různých diet  je to způsob stravování, který mě nestresuje a to je pro mně důležité. Vím, že výsledek se dostaví za delší dobu, ale vytrvám. Ještě jednou moc děkuji, že jste napsala tuto praktickou knihu.  Ivana K.
Jako pracovník ve volnočasových aktivitách jsem měla obavy, jak to budu dělat na pobytových akcích, kterých děláme opravdu mnoho.

 

Teď mám za sebou 5 ti denní pobyt na horách a mohu Vám říci, že v pohodě.

Večeře na hotelu jsem si požádala vyměnit přílohy za zeleninu a snídaně řešila svým LC pečivem, které jsem si přichystala.
 
A jak jsem byla zvyklá jíst 5 x denně, tak teď jsem zjistila, že to není nutnost. Jím, když mám hlad.
I přes velký výdej (jsem instruktorka lyžování a snowboardingu) mám pořád mnoho energie.

Povolené a zakázané potraviny visí na ledničce.
Podotýkám, že jsem prošla mnoha dietami a zatím tento způsob stravování se mi líbí nejvíce. Nestalo se mi, že bych odcházela od jídla s pocitem přejezení.

Děkuji Jana H.

Děkuji za kurz Základy LC, hodně mi to pomohlo a nakoplo. Za 14 dní mám v pase o 2 cm méně a pokračuji dál. Jsem ráda, že jsem měla jasný návod a nedělala zbytečné chyby. Simona

Všem doporučuji váš Jídelníček na 14 dní.
Vaše recepty mi jsou inspirací, vařím podle toho, co mám doma za suroviny. 
Díky změně stravování se mi výrazně zlepšil spánek, 
 lépe usínám. Zmizelo nadýmání a zácpa. Mám mnohem více energie a lepší náladu. 
Něco jsem  zhubla, i když to pro mě nebyla priorita, potěšilo mě to. 
Eva K.

Děkuji paní Blance za konzultace, díky kterým jsem se neučila jíst správně. O LC jsem se snažila sama, ale dělala jsem spoustu chyb. Konečně jsem zhubla 7 kg a hubnu dál. Renata H. 

Moc doporučiju osobní vedení paní Blanky, díky její vstřícnosti a obornému vedení jsem poprvé v životě zhubla a také si váhu udržela. Je to už 6 měsíců a stále si váhu držím. Je mi 56 let, měřím 165 cm a vážím 63kg.  Začala jsem sportovat a chodit na procházky a cítím se na 30 let! Sama bych to nedokázala. Ivana 

Je mi 47 let a mám hodně zdravotních problémů a velkou nadváhu. Díky paní Blance hubnu zdravě a pomalu ztrácím kila a zlepšují se moje zdravotní výsledky. Moc děkuji. Jana 

LC držím zhruba 3 týdny a jídelníček je pro mne inspirací, jak jídlo sestavit, aby mělo správné složení a množství. Většinu jídel jsem již vyzkoušela. Zatím jsem spokojená a strava mi nedělá žádný problém.😀 Jsem teprve na začátku a baví mě to. Je mi 53 let a výchozi váha 77 kg. V pátek jsem měla o 2 kg méně, tak to snad bude fungovat i na mě😀😀 Romana M. 

S LC jsem začala před více než rokem a děkuji paní Blance za trpělivost se mnou, než jsem se vše naučila a pochopila. Ze začátku pro mě bylo těžké to zvládnout a hlavně vydržet. Pomohlo mi, že jsem mohla kdykoliv napsat. Za rok jsem zhubla 16 kg a oblékám vel. 40, to jsem měla naposledy před dětmi. Teď už nechci hubnout, ale váhu si udržet. Vím, že to zvládnu. Už nikdy nechci ta kila zpět. Všem přeji, aby dokázali zhubnout. Jitka L.