Jsem tu pro vás

 

Věnuji se konzultacím v oblasti zdravého životního stylu, výživového poradenství a zpracování emočního přejídání a harmonizaci vztahu k jídlu, k sobě.

Ráda vám pomůžu vystoupit z kruhu diet, hladovění a přejídání. Společně najdeme vaše emoční vazby na jídlo.

Pomůžu vám (znovu) najít radost v jídle, vystoupit ze závislost na jídle a cukru a dosáhout své optimální váhy a spokojenosti se svým tělem.

Jak to celé začalo?

 

Jsem od dětství nadšenec do zdravé výživy. Už na základce jsem přečetla o zdravé výživě všechno, co se mi dostalo pod ruku. Časem jsem ale zjistila, že vědět, co jíst, nestačí.

Někdy je mnohem těžší se toho držet.

Patřím k těm, kdo zajídají nervozitu, stres jídlem. Měla jsem ve zvyku jíst, abych zaplácla nepříjemné emoce a nemusela jim dát pozornost.

Byla jsem zvyklá jíst, abych si zlepšila náladu. Byla jsem naučená, že jídlo se nevyhazuje, že se dojídá, co je na talíři, nabízené jídlo se neodmítá.

A tak jsem jedla hory jídla. Bylo to sice zdravé jídlo, ale bylo ho strašně moc. A já si vyčítala, že jím moc. Že nejím dost zdravě, když si občas dám něco nezdravého. Neustále jsem řešila, co jím.

Až časem mi došlo, že jím zdravé jídlo, ale můj vztah k jídlu není úplně zdravý. Začala jsem se dozvídat o emočním přejídání, o emočních vazbách na jídlo a o tom, jak jídlo působí na naši psychiku a naše psychika ovlivňuje chuť na konkrétní jídlo i to, jestli máme hlad.

Začala jsem se věnovat technikám, které pracují s emocemi a s naší psychikou. Omezila jsem konzumaci cukru i sacharidů. V posledních letech jím nízkosacharidově.

Teď pomáhám druhým

 

Při svých konzultacích spojuji terapii a výživové poradenství. Baví mě rozkrývat vzorce, které vedou mé klientky k přejídání.

Miluji zdravou výživu a o zdravém jídle toho vím hodně. Prošla jsem si mnoha alternativními směry stravování a zároveň sleduju nové odborné informace o výživě.

Vidím věci v souvislostech, propojuji alternativní směry i oficiální výživová doporučení, psychiku a výživu.

Pomůžu vám najít ten nejvhodnější způsob stravování pro vás a najít emoční vazby na jídlo, které sabotují vaši snahu o změnu.

Ukážu vám cestu, která vás dovede tam, kam potřebujete dojít. 

 

Rekvalifikční kurzy a další:

2016 Institut energetické psychologie

Kouč a terapeut EFT, rekvalifikační kurz

2015 Ekolandia

Rekvalifikační kurz výživového poradenství

2008 Dexter Academy

Rekvalifikační masérský kurz

2006 – 2007 Reiki I.

IV. stupeň

2005 Bachova květová terapie

Lenka Samková, BFRP

Další masážní techniky

Lifting obličeje, reflexní lymfodrenáž, indická relaxační masáž, Bowenova terapie a Dornova metoda a další.

Stále se vzdělávám ve výživě, seberozvoji, psychologii.

O mně  v číslech

let zkušeností

individuálních konzultací

prodaných on-line produktů a kurzů