Online konzultace 

Vyladíme váš jídelníček i vztah k jídlu

 Bojujete s jídlem?

Jste z jídla ve stresu, neustále řešíte, co jíte, co byste jíst měla, co neměla a vyčítáte si každé sousto? Bojíte se najíst? Jídlo vás stresuje a zároveň jste na něm závislá? 

I když víte, co máte jíst, nedokážete se tím řídit ani to dodržet? Jsou jídla, kterým nedokážete odolat? Snažíte se jíst zdravěji, ale nakonec vždycky skončíte s čokoládou nebo pusou plnou chipsů? Točíte se v kolečku hladovění, přejídání a diet? Obviňujete se ze slabé vůle? Jídlo je spíš váš nepřítel, než že byste si ho užívala?

Stačí, když se dostane do nepříjemné situace a všechny zásady o tom, jak a co chcete jíst jsou zapomenuty? Nedokážete se ovládnout, nutnání se uklidnit jídlem je silnější než vy. 

Nemůžete najít motivaci začít? Máte spoustu výmluv a důvodů, proč to nejde? Pomůžu vám s tím. Stačí se jen rozhodnout, že optavdu chcete změnu. 

Jak to probíhá?

Uvažujete o společné spolupráci? Využijte 20minutovky.

Je to krátká online konzultace zdarma, kdy si vyjasníme, co řešíte a jak vám můžu pomoct. Termín si rezervujte zde

Sekáváme se online podle dohody, nejčastěji každý týden. 

Řešíme jídelníček, ale i programy v hlavě, které bojkotují hubnutí. Emoční vazby na jídlo, důvody přejídání, závislosti na cukru. 

Kombinuji znalosti výživy, EFT terapii a další účinné techniky, které řeší skutečné příčiny toho, proč používáte jídlo jako berličku a náplast. Pochopíte, proč se přejídáte a naučíte se, jak s tím pracovat. 

Cena

Jak funguje balíček setkání?

  • Zahrnuje 4 / 8 konzultací a platí se po první konzultaci.
  • Je třeba jej vyčerpat do 2 / 4 měsíců od zakoupení.
  • Před naší spoluprací vám pošlu dotazník, díky kterému si udělám představu, co řešíte, co potřebujete změnit a kam chcete dojít.
  • Balíček konzulatcí se platí po prvním setkání. 
  • Pokud po první konzultaci zjistíte, že ve spolupráci nechcete pokračovat, budu vám účtovat první konzultaci podle aktuálního ceníku pro jednorázovou konzultaci.
  • Chcete vědět víc nebo si spolupráci vyzkoušet? Rezervujete si 20minutovku zdarma

Proč právě se mnou?

Jsem fanatik do zdravé výživy

Vím moc dobře, co jíst, kdy to jíst a proč to jíst.

Na vlastní kůži jsem si vyzkoušela, že vědět, co jíst, nestačí.

Mám zkušenosti a vím, že emoce, vzorce a návyky, které máme s jídlem spojené na podvědomé úrovni, ovlivňují naše stravovací návyky často natolik, že nejsme schopny je sami změnit.

Musíme si sedět

Pokud se během prvních 15 minut konzultace ukáže, že tomu tak není, nebudu vám nic účtovat.

Reference

„Za 2 měsíce jsem se zbavila plynatosti, upravilo se trávení, nejsem nateklá, 6 kilo je pryč, opustily mě chutě na sladké, které jsem měla hlavně večer. Nejsem unavená, bříško menší. Jsem úplně spokojená, jen lituji, že jsem o tomto stravování nevěděla dřív. Využila jsem konzultací s paní Blankou, která mě vedla a každý den mi kontrolovala jídelníček a radila mi. Pomohlo mi to vydržet a hlavně jsem věděla, že nedělám chyby a výsledky jsem viděla už po pár dnech a to mne hodně motivovalo.“

Iveta Petráková, 45 let

S čím vám nepomůžu?

Nečekejte ode mě sestavování jídelníčků na míru.

Nebudu vás nutit jíst konkrétní potraviny, dodržovat pevně daný jídelníček ani počítat kalorie a vážit jídlo.

Nebudu vám říkat, co konkrétně máte jíst a něco vám zakazovat. Spíš čekejte, že společně budeme hledat to, co vyhovuje právě vám a co funguje právě pro vás. Tak aby vám to vyhovovalo a vydrželi jste takhle jíst dlouhodobě.