Chci změnit vztah k jídlu

Kompenzujete nespokojenost ve svém životě jídlem?

Zajídáte stres a negativní pocity jídlem?

Zajídáte samotu nebo pocit osamění jídlem?

Jíte, když se necítíte dobře a potřebujete se uklidnit?

Odměňujete se a utěšujete se jídlem?

Jíte, když potřebujete podporu nebo útěchu? 

Bojíte se jídla? 

Jíte tajně, stydíte se za to, že jíte? 

Nebo si naopak nedokážete si jídlo odepřít?

Je jídlo jedna z mála radostí, které v životě máte?

Potřebujete zhubnout nebo zlepšit váš zdravotní stav, ale nedokážete změnit váš životní styl?

Nedokážete přijmout své tělo?

Nevěříte tomu, že někdy dokážete zhubnout?

A víte, že je možné to změnit?

Ano, opravdu můžete změnit vás vztah k jídlu. Můžete dosáhnout vaší ideální váhy (v každém věku). Můžete být spokojená ve svém těle. 

 
Vím to, sama jsem tím prošla. Hledala jsem cesty, jak změnit svůj vztah k jídlu i ke svému tělu. A nakonec jsem našla kombinaci stravy a terapie EFT, která funguje nejen pro mě, ale i pro mé klientky. Někomu stačí změnit stravu a snížit sacharidy v jídle, někomu zase vyhovuje EFT terapie, pomocí které odstraníme emoční vazby na jídlo. Někomu vyhovuje kombinace EFT terapie a stava se sníženým obsahem sacharidů. 

Jak to funguje?

1. Domluvíme si termín
Určíme si vaše cíle a dohodneme délku spolupráce.
Terapie probíhají po skypu nebo messengeru. Je potřeba videokamera a slušné internetové připojení. Můžeme se sejít i na dohodnutém místě v Praze.

2. Konzultace
Během konzultace si ujasníme váš vztah k jídlu a postupně budeme jednotlivé situace zpracovávat a nastavovat nový vzorec chování situacích, kdy nemáte kontrolu nad tím, co jíte. Pracuji zejména s technikou EFT. Po dohodě můžeme využít Bachovu květovou terapii, meditace /vizualizace nebo reiki.

3. Kolik konzultací je potřeba?
Pokud řešíte svůj vztah k jídlu komplexněji, budete potřebovat
4 -12 terapií, výjimečně i více. Obvykle se během 12 terapií podaří vyřešit 90% vašich problémů s jídlem. A budete umět techniky, jak si pomoct sama, když vás přepadne nekontrolavatelná chuť jíst.
Pokud potřebujete vyřešit jen jednu věc (příklad: nedokážu přestat jíst, dokud mám něco na talíři), zvládneme to obvykle vyřešit během jedné konzultace.

4. Budeme řešit jídelníček? Ne. Tento program je zaměřen na změnu vašich návyků a povede k tomu, abyste jedla podle chuti to, co vaše tělo potřebuje a v množství, které je pro vás vhodné. Pokud ale budete potřebovat se sestavením jídelníčku pomoct, ráda vám s tím pomůžu. 5. Zhubnu? Tento program není určený primárně na hubnutí, ale naučíte se vnímat své tělo a jeho potřeby. Díky tomu budete jíst vhodněji pro vaše tělo. To povede k tomu, že se budete cítit lépe a pokud to potřebujete, zhubnete. 6. Budu muset cvičit? Ne, při hubnutí je nejdůležitější jídleníček. Je ale pravděpodobné, že časem budete mít chuť s nějakou formou pohybu začít, protože se naučíte poslouchat potřeby svého těla. Pohyb je fajn pro udržení svalové hmoty, zpevnění i pro lepší náladu. Nutit se do něj ale nemusíte.

Co to je EFT? Jak funguje?

EFT je z anglického Emotional Freedom Techniques – techniky emoční svobody.

Technika EFT vychází z toho, že psychika a fyzické tělo jsou propojené a psychické nepohodlí, stres se uloží v těle jako „porucha“ v energetickém systému. Proto je těžké některé záležitosti vyřešit jen změnou myšlení nebo odstraněním bloku v našem uvažování. Je potřeba i odstranit poruchu uloženou v našem těle na energetické úrovni. 

EFT propojuje psychiku tím, že mysl soustředíme na „problém“ a tělesnou stránku poťukáváním na určité dané body na těle, odstraníme ty aspekty problému, které se uložily na energetické úrovni v naší fyzické části.

Kolik program stojí?

Kč 800,-

jednorázová konzultace v délce 75 minut
online (Skype, FB messenger)

Kč 3 500,-

5 konzultací v délce 75 minut
online (Skype, FB messenger)