LC průvodce + Jídelníček na 14 dní
=
nejjednodušší způsob,
jak začít s Low-Carb stravováním a získat svou ideální postavu.

Low-Carb průvodce vás naučí, jak se najíst dobře, dosyta a jídlo si užívat. Díky tomu získat více energie, zlepšit zdraví a zhubnout.

V e-booku najdete:

Podrobné kroky, jak s LC začít.

Srozumitelně vysvětlené zásady LC.

Praktické tipy, které vám přechod na LC usnadní.

Úskalí, která vás pomohou potkat a jak je překonat.

Tipy, jak ušetřit čas.

Sestavený jídelníček na 14 dní.

Snadné a rychlé recepty ze surovin, které koupíte v každém obchodě.

Výživové hodnoty jídel.

Díky e-booku zvládnete:

Začít s LC stravováním ještě dnes.

Pochopíte základy LC stravování.

Budete vědět, co vařít každý den. 

Naučíte se, jak kombinovat jídlo. 

Co jíst k snídani. 

Naučíte se, čím nahradit klasické přílohy.

Budete vědět, jak veliké porce máte sníst.

Budete jíst chutné a rozmatité jídlo.

Budete vědět, jak často jíst. 

Naučíte se jíst tak, aby to vyhovovolo vám.

 

Pochutnejte si a zhubněte.

Zbavíte se závislosti na sacharidech

Zhubnete

Bude se vám lépe spát

Získáte více energie

Budete se lépe soustředit

Garance spokojenosti.

Pokud z nějakého důvodu nebudete s e-bookem LC průvodce spokojena, napište mi, vrátím vám peníze.

Za cenu oběda v restauraci pro dva nebo drobného nákupu v potravinách, dostanete informace, které mohou změnit váš styl stravování, zlepšit vaše zdraví a získat ideální postavu.

Jako dárek přidám :

Jako dárek přidám:

Podrobný průvodce, jak zrychlit metabolizmus a rozhýbat hubnutí.
Jaké chyby možná děláte? Co dělat, když hubnutí nejde tak, jak jste si představovala? Co když se hubnutí zastavilo?
5 receptů na salát pro zpestření letního jídelníčku

Proč vám mám radit právě já?

Sama jsem se musela pořád hlídat, abych nepřibrala. Pořád jsem byla ve stresu z toho, co jím. A to přesto, že se o zdravou výživu zajímám už od svého dospívání. Našla jsem z toho cestu ven a pomohla jsem desítkám klientek při osobních konzultacích a stovkám klientek svým on-line poradenstvím.

Rozumím ženám, rozumím tomu, proč nehubnou, jak se cítí a jaké to je, když nejsme spokojené se svým tělem a samy se sebou. Tyto své zkušenosti sdílím a předávám ženám, které už vyzkoušely všechno a pořád nedostáhly kýženého výsledku. Více o mně a mém vzdělání. 

LC průvodce a jídelníček na 14 dní si koupilo již více než 80 lidí. Jak jsou spokojeni?

Jsme s manželem spokojeni s informacemi a jídelníčky, které od Vás máme. Zatím se daří....manžel hubne rychleji....již má 10 kg dole a cukr super... U mne se váha moc nehýbe, mé tělo vyčkává, zda se zase něco změní.....:-)...ale jsem trpělivá a co mě překvapuje..... i spokojená, protože nemusím jíst 5x denně...vždy jsem jedla jen když mám hlad a stále mne okolí deptalo.....nyní jím sice víc, ale pestřeji a zdravěji....tak věřím, že se taky dočkám kýžené váhy ...s rozumem....pozvolna, ale jistě....moc Vám děkuji za pomoc a super motivaci.
Alex
Děkuji za váš e-book a jídelníček. LC mi maximálně vyhovuje, dřím už třetí týden a mám 2 kg dole doufám, že to tak půjde i nadále. Jídlo mi vyhovuje, nemám hlad a také mi chutná. Za čas se ozvu a nahlásím, kam jsem se posunula.
Petra, 45 let

recepty mně moc chutnají. 
Po dlouhé době nemám pocit nafouknutí, prostě se cítím lehčí již teď, váhu jsem zatím nekontrolovala, ale kolegyně v práci se mě po víkendu zeptala, jak dlouho už to dodržuji, že má pocit, že jsem snad „poloviční“. I jsem si do jídelníčku přidala nějakou tu sladkost, kterou jsem si upekla podle LC receptu. To byl totiž můj největší problém, miluju sladké, hlavně v podobě
 buchet. Teď mi stačí jeden kousek a jsem spokojená. Navíc LC jídlo vcelku zasytí, a já nemám potřebu jíst tak často. Takže moc děkuji za recepty a za nakopnutí, konečně ne žádná dieta, ale prostě jen zdravější jídlo.

Daniela Č. 

LC držím zhruna 3 týdny a jídelníček je pro mne inspirací, jak jídlo sestavit, aby mělo správné složení a množství. Většinu jídel jsem již vyzkoušela. Zatím jsem spokojená a strava mi nedělá žádný problém.😀 Jsem teprve na začátku a baví mě to. Je mi 53 let a výchozi váha 77 kg. V pátek jsem měla o 2 kg méně, tak to snad bude fungovat i na mě😀😀
Romana M., 53 let