Pohoda

s jídlem

21denní online skupinový program s mou podporou – program probíhá v uzavřené facebookové skupině
Další termín:  9.10.2023

Máte jídla, která nemůžete vůbec mít doma, protože na ně pořád myslíte, nedokážete jim odolat, ujídáte je, dokud nezmizí?
Nedokážete se v jídle ovládat? Jíte, i když víte, že nemáte hlad? Ale nemůžete si pomoct, je to silnější než vy.
Stává se vám, že z ničeho nic dostanete nezvladatelný pocit hladu?

Často se přejíte, když vidíte jídlo, musíte jíst, dokud to všechno nezmizí?

Zajídáte nudu, vztek, nervozitu a nevíte, co s tím?

Máte určité rituály a zvyky, které jsou spojené s jídlem? Bez jídla to prostě není ono.

Díky tomuto programu pochopíte, proč se vám to děje a co s tím můžete dělat.

Zásady, jak si sestavovat jídelníček

práce s programy a nastavením v naší hlavě, které nás sabotují

Práce s emocemi, které máme s jídlem spojené a které ovlivňují to, proč a co jíme

Online skupinový kurz s mou podporou 

Kurz probíhá v uzavřené facebookové skupině

určené jen pro tento kurz.

Pochopíte, proč je tak těžké jíst zdravěji, změnit jídelníček a trvale zhubnout a váhu si dlouhodobě udržet.

Objevíte svá vlastní přesvědčení, která vaši snahu sabotují.

Naučíte se postupy a techniky, díky kterým své sabotéry odhalíte a zpracujete si je tak, abyste svůj vztah k jídlu posunuly na jinou úroveň. 

Naučíte se pracovat s emočním přejídáním. Naučíte poznat, kdy jíte z jiných důvodů než kvůli hladu a budete umět emoční přejídání včas zastavit. 

Nečekejte jídelníčky a nákupní seznamy. Odnesete si základní principy zdravého jídelníčku, díky kterým si budete umět sestavit jídelníček na míru. Podle svých aktuálních potřeb a chuťových preferencí. Tak, aby vaše tělo dostalo vše, co potřebuje. 

Znalosti a techniky jsou důležité, ale stejně tak je důležitá podpora. A tu dostanete ode mě i od ostatních žen, které řeší podobné téma. Aby se nám podařilo vytvořit podporující atmosféru, je počet míst omezen na 35.
Chyťte si svoje místo hned teď. 

Co se v kurzu naučíte? 

 

Jak si sestavit jídelníček

Nebudu vás nutit jíst něco, co vám nechutná. Nebudu vás nutit jídlo vážit a zapisovat do tabulek. Naučíte se základní zásady zdravého jídleníčku. Budete jíst tak, aby to vyhovovalo právě vám, vaší chuti a potřebě vašeho těla. 

Hubnutí začíná v hlavě

Programy, které máte ve své hlavě, to, co si myslíte o jídle, o sobě ovlivňuje to, jak to vypadá ve vaší realitě. Posvítíme si na to, rozpustíme programy, které vás nepodporují a vytvoříme programy, které vás podporovat budou. 

Práce s emočním přejídáním

Jídlo dokáže změnit naši náladu, jídlo používáme jako náplast na bebíčka, jídlem se uklidňujeme a lepíme díry na duši.  Naučíme se, jak poznat emoční hlad od skutečného hladu a jak emoce nasytit jinak než jídlem. 

Začínáme 09.10.2023
Skupinu otevřu 07.10.  Kurz trvá 21 dní. 

Kurz naprosto předčil moje očekávání. Odnesla jsem si mnohem víc než jsem čekala. Změnilo to můj pohled na jídlo, konečně jsem pochopila, proč některá jídla jím a nemůžu přestat. 

Simona

Už během kurzu jsem přestala jíst sladkosti, pochopila jsem, proč je jím a rozhodla jsem se, že už to takhle nechci a nepotřebuju.

Lenka

Nejsem popelnice, abych jedla něco, co mi nechutná a ani to vlastně jíst nechci. Takže jsem to vyhodila. 

Před kurzem bych si tohle nedovolila, i přesto že jídlem vážně neplýtvám… ted už ano

Iva

Jsem Blanka Makoňová

Jsem výživová poradkyně a EFT terapeutka.

Pomáhám ženám vyladit jejich jídelníček i vztah k jídlu. Sama jsem si prošla emočním přejídáním a našla cestu, která pomohla mně      i desítkám žen změnit jejich vztah k jídlu, zbavit se přejídání, závislosti na sladkém.

Zdravé stravování je mojí vášní od dětství. Ale sama na sobě jsem zjistila, že vědět, co jíst, nestačí, když to člověk nedokáže dodržet.

S jídlem máme spojenou velkou spoustu zvyků, naučených vzorců, ale i pozitivních emocí. Když jídlem zajídáme prázdnotu, pocit nedostatečnosti, nespokojenost, samotu, nervozitu… dostaneme se do kolečka pocitu selhání a dalšího zajídání.
Našla jsem cestu ven z toho bludného kruhu. Zvu vás, abyste šli kousek cesty se mnou.

Kolik času budete potřebovat? 

Vyhraďte si alespoň 15 minut denně na přečtení e-mailu, shlédnutí videa, vyzkoušení doporučené techniky. Čím víc času tomu dáte, tím lepší výsledky můžete čekat. 

 

Zhubnete? 

Kurz není vyloženě zaměřený na hubnutí, ale na vyladění vztahu k jídlu a změnu jídelníčku. Je ale pravděpodobné, že pokud budete techniky používat, tak vás nadbytečná kila začnou opouštět. 

Máte otázky?

Napište mi: blanka@blankamakonova.cz

Jdete se mnou do toho?

Aktuálně za předprodejovou cenu.