Pohoda

s jídlem

21denní online skupinový program

Zásady, jak si sestavovat jídelníček

práce s programy a nastavením v naší hlavě, které nás sabotují

Práce s emocemi, které máme s jídlem spojené a které ovlivňují to, proč a co jíme

Online skupinový kurz s mou podporou 

Kombinace e-mailů a mé podpory v uzavřené facebookové skupině

určené jen pro tento kurz.

Pochopíte, proč je tak těžké jíst zdravěji, změnit jídelníček a trvale zhubnout a váhu si dlouhodobě udržet.

Objevíte svá vlastní přesvědčení, která vaši snahu sabotují.

Naučíte se postupy a techniky, díky kterým své sabotéry odhalíte a zpracujete si je tak, abyste svůj vztah k jídlu posunuly na jinou úroveň. 

Naučíte se pracovat s emočním přejídáním. Naučíte poznat, kdy jíte z jiných důvodů než kvůli hladu a budete umět emoční přejídání včas zastavit. 

Nečekejte jídelníčky a nákupní seznamy. Odnesete si základní zásady zdravého jídelníčku, díky kterým si budete umět sestavit jídelníček na míru. Podle svých aktuálních potřeb a chuťových preferencí. Tak, aby vaše tělo dostalo vše, co potřebuje. 

Znalosti a techniky jsou důležité, ale stejně tak je důležitá podpora. A tu dostanete ode mě i od ostatních žen, které řeší podobné téma. Aby se nám podařilo vytvořit podporující atmosféru, je počet míst omezen na 35.
Chyťte si svoje místo hned teď. 

Co se v kurzu naučíte? 

 

Co vás v programu čeká?

Jak si sestavit jídelníček

Nebudu vás nutit jíst něco, co vám nechutná. Nebudu vás nutit jídlo vážit a zapisovat do tabulek. Naučíte se základní zásady zdravého jídleníčku. Budete jíst tak, aby to vyhovovalo právě vám, vaší chuti a potřebě vašeho těla. 

Hubnutí začíná v hlavě

Programy, které máte ve své hlavě, to, co si myslíte o jídle, o sobě ovlivňuje to, jak to vypadá ve vaší realitě. Posvítíme si na to, rozpustíme programy, které vás nepodporují a vytvoříme programy, které vás podporovat budou. 

Práce s emočním přejídáním

Jídlo dokáže změnit naši náladu, jídlo používáme jako náplast na bebíčka, jídlem se uklidňujeme a lepíme díry na duši.  Naučíme se, jak poznat emoční hlad od skutečného hladu a jak emoce nasytit jinak než jídlem. 

Začínáme 21.4.2023
Skupinu otevřu 18.4. Kurz trvá 21 dní. 

Jsem Blanka Makoňová

Jsem výživová poradkyně a EFT terapeutka.

Pomáhám ženám vyladit jejich jídelníček i vztah k jídlu. Sama jsem si prošla emočním přejídáním a našla cestu, která pomohla mně      i desítkám žen změnit jejich vztah k jídlu, zbavit se přejídání, závislosti na sladkém.

Zdravé stravování je mojí vášní od dětství. Ale sama na sobě jsem zjistila, že vědět, co jíst, nestačí, když to člověk nedokáže dodržet.

S jídlem máme spojenou velkou spoustu zvyků, naučených vzorců, ale i pozitivních emocí. Když jídlem zajídáme prázdnotu, pocit nedostatečnosti, nespokojenost, samotu, nervozitu… dostaneme se do kolečka pocitu selhání a dalšího zajídání.
Našla jsem cestu ven z toho bludného kruhu. Zvu vás, abyste šli kousek cesty se mnou.

Kolik času budete potřebovat? 

Vyhraďte si alespoň 15 minut denně na přečtení e-mailu, shlédnutí videa, vyzkoušení doporučené techniky. Čím víc času tomu dáte, tím lepší výsledky můžete čekat. 

 

Zhubnete? 

Kurz není vyloženě zaměřený na hubnutí, ale na vyladění vztahu k jídlu a změnu jídelníčku. Je ale pravděpodobné, že pokud budete techniky používat, tak vás nadbytečná kila začnou opouštět. 

Máte otázky?

Napište mi: blanka@blankamakonova.cz

Jdete se mnou do toho?

Využijte zaváděcí ceny jen pro tento běh kurzu.