Zhubnete díky Low-Carb stravování?

Čvc 8, 2022 | Emoční přejídání

Občas se mě ptáte, jestli na nízkosacharidovém stravování zhubnete. Často je hubnutí jediná motivace, proč se hodně lidí toto stravování zajímá. 
Ano, je pravda, že většina lidí na Low-Carb stravování dobře hubne, pro lidi s inzulínovou rezistencí to může být šance, jak zvládnout svoje chutě a naučit tělo znovu pálit vlastní tuky.
Ale určitě to nění jediná možnost, jak zhubnout.
A když se do toho pustíte, je dobré vědět, jak to funguje a jak si jídelníček sestavit, aby vám to přineslo výsledky.
Pokud nevíte, jak začít, mám pro vás e-book Low-Carb krok za krokem.
Můžete zhubnout na nízkosacharidovém stravování i na běžné stravě. Určitě neplatí, že čím míň sacharidů sníte, tím tychleji zhubnete. 
Nejhorší varianta je jíst hodně sacharidů a hodně tuků.
 
Někdo si v dobré víře přidá do běžného jídelníčku Low-Carb dezerty, protože si myslí, že jsou zdravější než klasika z mouky a cukru.
Jenže tím přidá do jídelníčku spoustu tuku a diví se, proč nehubne.
 
Někdo zase vidí v Low-Carb dietě rychlou cestu ke zhubnutí, ale nechce jíst víc tuku a někdo ani zeleninu. Ano, chvíli to může fungovat, ale dlouhodobě budou tělu chybět živiny i energie.

.

Nejraději učím ženy dělat malé změny v jídelníčku a životním stylu – tak aby je to bavilo a vydržely takto jíst dlouhodobě. Výsledky nejsou tak rychlé, ale jsou trvalé.

Když ještě zpracujeme emoční vazby na jídlo a naučím ženy, jak pracovat s potřebou a zvykem zajídat a potlačovat nepříjemné emoce pomocí jídla, dojdeme k ideálnímu výsledku, kdy  žena sama dokáže podlouchat svoje tělo a jíst to, co zrovna potřebuje a nemá potřebu dosycovat se jídlem.

Pokud i vás tato cesta láká, rezervujte si svůj termín. Těším se na vás.

Mohlo by vás také zajímat…

Zajídám samotu

Zajídám samotu

Jím vždycky, když jsem doma sama. Simona nesnášela zůstat večer sama doma.  Věděla, co přijde. Jakmile děti usnuly a manžel byl někde pryč, vrhla se na skříńku se sladkostma. Sladkosti patřily dětem Simona si pro sebe nic sladkého nekupovala, protože to nechtěla ...

pokračovat ve čtení
Dojíte vše, co máte na talíři?

Dojíte vše, co máte na talíři?

Máte s jídlem spojené nějaké zvyky, které nedokážete zvládnout silou vůle? Chcete to dělat jinak, ale vždycky stejně skončíte ve svých obvyklých kolejích?  Já takových věcí měla spoustu a další objevuju spolu s mými klientkami.  🍮 Musím dojíst všechno, co je na...

pokračovat ve čtení
Uklidňuju se jídlem

Uklidňuju se jídlem

ZAJÍDÁTE NERVOZITU JÍDLEM? Pořád si přehráváte v hlavě situaci, které se stala včera v práci, nemůžete se těch myšlenek zbavit?   Proč vám to vlastně ta kolegyně řekla? A co neměla jste reagovat jinak? Proč jste se nedokázala ohradit? Co po vás vlastně chce?   Honí se...

pokračovat ve čtení
Strach vydržet chvíli bez jídla

Strach vydržet chvíli bez jídla

ABYCH NEUMŘELA HLADY, KDYŽ VYNECHÁM JÍDLO! Možná si teď říkáte, co to je za blbost. Jasně, že nikdo neumře hlady, když vynechá svačinu nebo večeři. Ale zrovna dneska jsem na to narazila s jednou ženou a není jediná, kdo to v sobě má. STRACH NAJÍST SE MÁLO. STRACH,...

pokračovat ve čtení